TNN: Zoznamka v zahraničí: Presne ako sa pripraviť na úspech

0 Comments

ahoj všetci,

Zoznamka v zahraničí môže byť mimoriadne zábavná a uspokojujúca.

Môže to mať za následok vášnivé noci v Piazzoch, nájdenie miest, ktoré poznajú iba miestni obyvatelia, alebo dokonca dlhotrvajúce partnerstvo (ak to samozrejme hľadáte).

Zoznamka v jednej ďalšej krajine môže byť tiež plná nuancií, ako aj zložitosti, od kultúrnych rozdielov až po pochopenie toho, ako presne uspokojiť ľudí v prvom rade.

Ako tréner pripojenia, ako aj americký expat žijúci v Taliansku je Ázia tu, aby vám pomohla navigovať …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento krátky článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získa prístup k odmeňovaniu blogových príspevkov. Členovia tiež získajú úplne zadarmo knihy, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim udalostiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne zľavy na úsporu peňazí a ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať rozsiahly cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto krátkemu článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj ku všetkým ostatným neuveriteľným výhodám, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa z vašich ciest ešte dnes dostať oveľa viac!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *