NM+ Pravidelná aktualizácia: Mexiko vydanie

0 Comments

Zverejnené: 30/30/21 | 30. októbra 2021

Ahojte, všetci!

Ahoj od Oaxaca! Prišiel som tu, aby som oslávila deň mŕtvych. Día de Muertos je sviatok, ktorý sa oslavuje 1. a 2. november v Mexiku, ktorý platí aspekty kamarátom, ako aj pre domácnosť, ktoré zomreli. Je to veľká ponuka v Mexiku, ako aj Oaxaca má niekoľko najslávnejších osláv.

Tento rok sú z dôvodu Covidu udalosti a prehliadky stále tlmené, v meste je však veľké množstvo umenia, žiarivé oltáre, obrovské kostry, dekora …

Hej! Ospravedlňujeme sa prerušiť, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok svojho účastníka!

(Už je členom?

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získate prístup k prospešným blogovým príspevkom. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré sú lacnejšie, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné fantastické výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *