Poznámky z môjho výletu

0 Comments

Ahoj všetci,

Už sú to dva týždne, čo som sa v Austine vrhol do svojej postele. Páčilo sa mi využívať čas na dobehnutie všetkých druhov života, čítania a spánku.

Myslíte si, že po takmer troch mesiacoch jazdy po USA by som mal veľa cestovných príbehov, ktoré by som mal zdieľať.

Ale cestovanie počas Covidu znamenalo, že som sami viac, ako by som chcel byť, a čo s tým, že strávia aj takmer tri týždne v dome mojich rodičov, v skutočnosti nie je čo zdieľať. & N …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje čitateľom, ako ste vy, prístup k bonusovým blogovým príspevkom. Členovia tiež dostávajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, prístup k našim podujatiam, opakovanie udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne cestovné zľavy na úsporu peňazí a ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomáhate nám pokračovať v vytváraní hĺbkového cestovného obsahu, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov) a všetky ostatné úžasné výhody, pripojte sa k nomádskemu Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *