TNN: Ako pracovať na diaľku v roku 2021 s digitálnymi kočovnými vízami

0 Comments

Hej všetci,

Po roku v karanténe Gabby vedela, že potrebuje cestovať v roku 2021. Vykopala sa hlboko do vznikajúcich digitálnych kočovných víz a napísala GO Ride Guide na 2021 (Packslight.com/product/go-mote-guide-to-to-2021)- Zhrnutie a recenzia 16+ diaľkových pracovných víz po celom svete a ako si môžete zabezpečiť aj diaľkovú prácu.

Vo svojom prednáške Gabby zdieľa tipy na prácu na diaľku zo svojich skúseností so životom v Dubaji po dobu troch mesiacov, ako aj o pohľade na tieto digitálne diaľkové diaľkové ovládanie …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje čitateľom, ako ste vy, prístup k bonusovým ponukom blogových príspevkov. Členovia tiež dostávajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, prístup k našim podujatiam, opakovanie udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne cestovné zľavy na úsporu peňazí a ďalšie!

Ako člen spoločnosti Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomáhate nám pokračovať v vytváraní hĺbkového cestovného obsahu, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov) a všetky ostatné vynikajúce výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *