Život doma: Stať sa pustovníkom, 1. časť

0 Comments

som bol doma už mesiac. V tom čase nemôžem povedať, že som to veľa urobil. (Nie, akoby počas pandémie bolo veľa čo robiť, však?)

Keďže som sa vrátil, stratil som želanie skutočne robiť niečo iné, ako aj čítať. Som v tomto režime „No, na konci tunela“ je svetlo, kde som rád, že len väčšinou sedím doma a jazdím v nasledujúcich niekoľkých mesiacoch. (Myslím si, že v lete dôjde k určitému cestovaniu, ak zlepšíme očkovanie, ako aj mieru testovania – kto však vie?!)

OT …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento príspevok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje čitateľom, ako ste vy, získa prístup k bonusovým ponukom blogových príspevkov. Členovia tiež získajú úplne zadarmo knihy, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim udalostiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, exkluzívne zľavy na úsporu peňazí, ako aj ďalšie!

Ako člen Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, aby vaše cesty boli lacnejšie, ale pomôžete nám pokračovať v vytváraní rozsiahleho cestovného materiálu, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto príspevku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné neuveriteľné výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest oveľa viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *