Zavedenie: Štúdium pre výskum situácie NM

0 Comments

Pred mesiacmi som odhalil, že som chcel pomôcť štyrom návštevníkom naplánovať cestu od začiatku na povrch v rámci pracovného štúdia pre výskum situácie pre túto webovú stránku. Aj keď som o tom dlho nehovoril, je to odvtedy, čo som hektický, aby sa to stalo.

Potom, čo som šiel so 450 aplikáciami, ako aj s nespočetnými následnými hovormi, dnes by som vám rád predstavilo ľudí, s ktorými som pracoval, aby pomáhali, aby sa ich vysnívaná cesta stala realitou.

Ľudia mi bežne uvádzajú; “No, programu, ktorý môžete cestovať.” Máte skúsenosti rovnako, ako je to pre vás jednoduché, pretože ste biely muž z prostredia strednej triedy, avšak moja okolnosť je iná, pretože (vložte dôvod tu), ako aj to je dôvod, prečo to nemôžem urobiť. “

Neverím, že cestovanie je niečo pre tých, bohatých, stredných tried alebo Američanov, a preto som tento program začal. Zúčastnil som sa týchto účastníkov výskumnej štúdie, aby som zdôraznil, že ľudia s rôznymi príjmami, vekami, zázemím a národnosťami môžu cestovať.

Každá z týchto situačných štúdií predstavuje iný príbeh. Od tých, ktorí chcú dvojtýždňovú dovolenku, až po tých, ktorí sa chcú dostať preč tak dlho, kým ich peniaze vydržia, verím, že existuje motivácia pre všetkých.

Moje vedenie nie je len pre tých, ako som ja, je to pre všetkých – rovnako ako chcem, aby vás tieto situačné štúdie ovplyvnili a pomáhali vám ukázať čokoľvek, čo je možné.

Takže, bez ďalšieho okna, práve tu sú účastníci štúdie výskumu situácie:

Jianne

Jianne má 27 rokov a žije na Filipínach. V súčasnosti pracuje ako partnerka v oblasti lekárskeho výskumu, rovnako ako sa snaží odísť na dva týždne začiatkom budúceho roka. Každý rok má obmedzený čas na dovolenku, rovnako ako nechce zastaviť svoju úlohu, takže dlhodobý výlet nie je v jej plánoch.

Jianne ťažkosti s tisícom dolárov mesačne je objaviť metódy na zníženie jej výdavkov. Pripúšťa, že nie je najlepšia pri šetrení peňazí. V skutočnosti jej súčasné úrovne nákladov zodpovedajú jej mesačnému príjmu. Filipínske peso navyše nie je mimoriadne silné, takže požadujeme objaviť krajinu, v ktorej jej peniaze idú relatívne ďaleko.

Pomôžem jej podporiť jej cestovný fond a maximalizovať jej krátky čas v zahraničí. V mesiaci, v ktorom sme spolupracovali, sme sledovali jej náklady, aby sme zistili, kde môže ušetriť najviac, ako aj prediskutovaného posilnenia mentálneho spojenia medzi znížením jej nákladov, aby sa ušetrila viac na výlet.

Publikuje motivačné obrázky svojich preferovaných destinácií, ako aj teraz má „nádobu na výlet“, ktorá zachráni svoju úpravu, ktorá slúži ako neustála pripomienka, že náklady teraz znamená oddialenie jej cesty. Navyše funguje ako metóda sledovania, ako rastie jej úspory nákladov.

Náš súčasný cieľ? Ušetrite 300 dolárov mesačne.

Rozruch

Diane je 59 -ročný nedávny dôchodca z Toronta, ktorý má so svojou druhou polovicou fixný zárobok (aj keď bude cestovať sama). Vždy, keď chcela ísť do Austrálie, ako aj do Nového Zélandu, nakoniec sa rozhodla, že je čas, aby sa to stalo. Zatiaľ čo Diane má určité úspory, nechce sa do toho veľmi dobre využívať, pretože jej pevný príjem.

Práve teraz sa zameriavame na zmenu svojich bánk, aby sme sa uistili, že neplatí žiadne poplatky, keď ide v zámorí, okrem toho, že sa jej prihlási na ratingovú kartu s cestovným úverom, zarábajúc.

Ďalej prídeme s predbežným itinerárom, aby sme mohli citovať presne to, koľko bude vyžadovať, ako aj stanoviť cieľ úspory nákladov.

Jeremy

Jeremy is a recent graduate living in Charleston, SC as well as holds two jobs: he’s an education interpreter at an aquarium as well as a zookeeper at a specify park. He earns somewhat above minimum wage as well as his trainee financial obligation as well as lease payments eat up half his paycheck.

Jeremy has always wished to travel however ends up costs his travel funds on other things. He has just recently realized that there are no tomorrows as well as decided to make his trip happen. He’s planning a long-lasting trip as well as needs to save up sufficient money to make it happen, though he will work on the road to prolong his trip.

Currently, Jeremy is great at not overspending. Besides occasional splurges on dining out, he doesn’t spend much money.

Our goal then is to boost his earnings by looking at renting his location on Airbnb, ending up being a driver with Lyft, as well as utilizing other sharing economic climate websites to discover additional income.

Additionally, we’re going to get him signed up for a travel benefits credit rating card to begin earning regular flier miles.

Sander as well as Jolien

These two are a couple from the Netherlands who are quitting their tasks next year to travel the world, without any definite plans to find home. money isn’t a terrible problem at the moment as they plan to work into early next year, as well as already have over 5,000 Euros saved up as well as are on track to save over 20,000 EUR for their trip.

Just timidz 30 rokov sa plánujú dostať do Austrálie v určitom okamihu svojich ciest na pracovné sviatočné vízum.

Keďže pochádzajú z Európy, nemôžu mať úžitok z akéhokoľvek typu úžasných metód cestovného hackerstva, takže sa zameriame na udržanie nízkych nákladov na lety, ako aj na vymýšľanie rozpočtového plánu pre svoju cestu.

Napriek svojmu silnému peňažnému profilu stále požadujeme zníženie ich súčasných nákladov a vyvolať mentálne spojenie medzi nákladmi a cestou (rovnako ako v prípade Jianne), aby sme udržali svoj rozpočtový plán v súlade.

***
V priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov sa podelím viac o vývoji našich účastníkov – o úspechoch, zlyhaniach a získaných ponaučeniach. Som neuveriteľne nadšený z tejto práce v naozaj nádeji, že inšpirujem ostatným zo všetkých oblastí života, aby urobili skok a viac cestovali!

Ako cestovať po svete za 50 dolárov denne

Môj New York Times veľmi populárny sprievodca brožovanosťou po World Travel vás naučí presne, ako zvládnuť umenie cestovania, aby ste sa uistili, že sa dostanete z vychodenej cesty, ušetríte peniaze a tiež máte hlbší cestovný zážitok. Je to váš sprievodca plánovaním A to Z, ktorý BBC nazval „Biblia pre cestujúcich v pláne rozpočtu“.

Kliknutím doprava tu nájdete viac a začnite ho čítať ešte dnes!

Zarezervujte si cestu: logistické tipy a triky
Zarezervujte si svoj let
Nájdite lacný let pomocou SkyScanner. Je to môj preferovaný motor prehľadávateľa, pretože vyhľadáva webové stránky, ako aj letecké spoločnosti po celom svete, takže vždy pochopíte, že žiadny kameň nezostane nezostáva.

Zarezervujte si ubytovanie
Svoju hostel si môžete rezervovať s Hostelworld. Ak chcete zostať niekde inde ako v hosteli, využite Booking.com, pretože neustále vracia najlacnejšie ceny za penzióny a hotely.

Nepamätáte si cestovné poistenie
Cestovné poistenie vás bude chrániť pred chorobou, zranením, krádežou a zrušením. Je to rozsiahla bezpečnosť v situácii, čokoľvek sa pokazí. Nikdy som nešiel na výlet bez toho, pretože som ho v minulosti musel mnohokrát využívať. Moje preferované podnikanie, ktoré ponúkajú najlepšie služby a hodnotu, sú:

Safetywing (najlepšie pre všetkých)

Zaistite moju cestu (pre tých nad 70 rokov)

Medjet (pre ďalšie pokrytie evakuácie)

Ste pripravení rezervovať si cestu?
Pozrite sa na moju stránku zdrojov, kde nájdete to najlepšie podnikanie, ktoré môžete využiť pri cestovaní. Uvádzam všetky tie, ktoré používam, keď cestujem. Sú to najlepšie v triede, pretože sa nemôžete pokaziť a využiť ich na vašej ceste.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *