Najlepšie aplikácie pre smartfóny pre blogerov Travel

0 Comments

„Aké sú základy, bez ktorých nemôžete opustiť krajinu?“ Ako cestovný bloger je to otázka, ktorú som často položená.

Ale je to otázka, na ktorú mám vždy pripravenú odpoveď: Dobrý pár topánok, dobrá kniha, pas (!) A dobrý smartphone. Ideálny pár topánok umožňuje pohodlné a príjemné neobmedzené prechádzky, jediné fyzické cvičenie, ktoré robím v týchto dňoch. Dobrá kniha inšpiruje a umožňuje mi myslieť a cítiť sa; Je to ako mentálne a emocionálne cvičenie. Pas-no, to je samovysvetľujúce!

Ale najsilnejší nevyhnutný pre mňa je ten, ktorý držím vo vrecku-smartfón. Iste, ako cestujúci môžete tvrdiť, že bez nich môžeme skutočne cestovať (aj keď to bude nudná cesta). Ale keď ide o blogovanie, je to iný príbeh. Stáva sa to nevyhnutným, aspoň pre nás. Žiť kočovným životom znamená zabezpečenie toho, aby sme sa pravidelne spájali s našimi čitateľmi, neustále sa informujeme o tom, čo sa deje okolo nás a späť domov, a posilňujeme sa najlepšími nástrojmi. a nástroje sú dosť. Existujú tisíce cestovných aplikácií, ktoré môžete použiť na bezpečnú, bohatú a nezabudnuteľnú cestu. Je to len otázka výberu tých najlepších pre vás, v závislosti od vášho štýlu cestovania a návykov. Toto je dvanásť, ktoré často používame často.

Kajaku v El Nido

Čo je v tomto sprievodcovi pokryté?

1. SKYSCANNER (vyhľadávanie letu)
2. Facebook (Social)
3. Instagram (sociálna/fotografia)
4. Snapchat (sociálne/video)
5. Mapy Google (navigácia)
6. Waze (navigácia)
7. Uber (zdieľanie jazdy)
8. Prevodník (Utility)
9. Prekladač Google (Utility)
10. SplitTr (Utility)
11. TripAdvisor (recenzie/pomocné)
12. Goskywatch (astronómia)

Viac návrhov na stránkach YouTube ⬇ súvisiace príspevky:

1. SKYSCANNER (vyhľadávanie letu)

Väčšina ľudí má túto predstavu, že blogovanie o cestovaní je šialene drahé. Môže to byť občas dosť nákladné, ale nie je to také nákladné, ako si ľudia myslia. Na základe skúseností je väčšina výdavkov tá, ktorú utratíte ešte pred začiatkom cesty – letenka. Z tohto dôvodu sú aplikácie na vyhľadávanie a komplexné lety pre nás značnou pomocou. Naším obľúbeným je SkyScanner, ktorý prechádza miliónmi letov, aby vám poskytol najpohodlnejšiu cestu.

2. Facebook (Social)

Podstatný kus našej základne sledovateľa je na Facebooku. Prostredníctvom aplikácie Facebook (a aplikácie stránok) sa pravidelne aktualizujeme a komunikujeme. Stalo sa tiež našim odkazom na všetkých späť domov (pre nás niečo veľmi dôležité) a náš primárny zdroj správ, pretože sledujeme aj mediálne oblečenie, aby sme udržali krok!

Ruiny sv. Pavla v noci
3. Instagram (sociálna/fotografia)

Rád berieme so sebou našich čitateľov a sledovateľov, kamkoľvek ideme, aj keď prakticky. A Instagram je na to najlepším nástrojom. Používatelia internetu boli čoraz vizuálnejšie a netrpezlivejšie a my používame snímky našich ciest, aby sme ich udržali v záujme a zapojení. Vďaka tomu je váš výber zariadenia dôležitý. Ak ho stále hľadáte, pozrite sa na funkcie videokamery.

Napríklad smartfón GR3 spoločnosti Huawei je vybavený zadnou videokamerou 13MP a režimom vylepšenia automatického vylepšenia 10-úrovní. Počas chvíle, keď si nechcete priniesť svoj objemný dslr so sebou, vám pokryje 7 cm mikro zobrazenie s fotosenzitívnou plochou 1/3.06. A rovnako ako mnoho ľudí, aj my milujeme selfies! Jeho 5MP predná videokamera a zvuková videokamera (ktorá dokáže aktivovať fotografie iba pomocou vášho hlasu), pri užívaní selfies odoberte nepríjemné ohromnosti zápästia.

Luang Prabang
4. Snapchat (sociálne/video)

Posledných pár rokov ukázalo, že video je mimoriadne podstatné médium pri spolupráci s ostatnými ľuďmi. Snapchat nám umožňuje ponúknuť dlhšie a bližšie nahliadnutie z miest, ktoré navštevujeme, jedlo, ktoré si užívame, a dobrodružstvá, ktoré berieme. A z nejakého dôvodu sa cíti veľmi osobne, čo naši nasledovníci oceňujú.

5. Mapy Google (navigácia)

Páči sa mi stratiť sa raz za čas, ale existujú prípady, keď to jednoducho nie je praktické, napríklad pokus o chytenie letu alebo vlaku, alebo máte len veľmi málo času na preskúmanie. Aj keď sa začínam zamilovať do mesta Citymapper, jeho obmedzený rozsah naznačuje, že ho nemôžem použiť v destináciách mimo populárnych miest ako Londýn alebo Tokio. Mapy Google zostáva pre mňa najrozsiahlejšími a najužitočnejšími. From public transportation routes to walking trails, it enables me to reach destinations worry-free.

Wat Arun in Bangkok.
6. Waze (navigácia)

Ale keď idem ten, ktorý jazdím, Waze je môj najlepší priateľ. Its social, crowdsourcing features keep this app incredibly reputable especially when it concerns traffic warnings and alternative route suggestions.

7. Uber (zdieľanie jazdy)

The many common traveler scams around the world involve taxi drivers: meter tampering, overcharging, money switching. Aplikácie na zdieľanie jazdy ponúkajú úžasnú alternatívu. Skúsil som to vo veľkých mestách a sú skutočne bezpečné, rýchle a spoľahlivé. There are a number of options out there. Uber and Lyft are the most popular, but you can try and compareothers too.

8. Prevodník (Utility)

One thing that I never get used to about travel is converting currencies and units of measurement – I hate numbers! There are hundreds of converter apps available so it’s just a matter of taste, but my favorite is GlobeConvert. It converts practically everything: centimeters to inches, kilos to pounds, Celsius to Fahrenheit. Currencies are included, too, and rates are updated daily.

The South gate of Angkor Thom
9. Prekladač Google (Utility)

Have you ever stumbled upon a signage bearing foreign characters that looks essential but you just don’t understand? Or have you ever dined at a restaurant with no English menu? happens to me all the time when I’m in Japan and China. but Google translate eliminates the problem. I just take a photo of it and the app detects and translates it automatically. You can also type English words and it will translate it to any of the dozens of languages available, so you can easily tell the cab chauffeur where you’re going or the waiter what you’re ordering.

10. SplitTr (Utility)

As you know, this blog is owned and maintained by two travelers. and although we choose traveling alone, we also delight in traveling together. That’s when things get messy and confusing. We don’t split costs on the spot. It’s much more like, “I pay for the tour; you pay for lunch. Let’s sort it out later.” but the problem is, all it takes is five minutes and we have completely forgotten about everything. Splittr was created exactly for our type of travelers. You just have to input the numbers and the app will do the math. You can even export data as a PDF file.

11. TripAdvisor (recenzie/pomocné)

Nothing beats user reviews when it concerns finding establishments to take your company to. Whether it’s hotels, restaurants, attractions, or tours, TripAdvisor offers testimonials from actual customers, assisting me in making an informed decision. photos also help manage our expectations. Sure, there have been surprises – high-rated but [turned out to be] rubbish, low-rated but pretty good – but it reflects reality in many cases.

The sunset blowing away the blues at the Mekong River
12. Goskywatch (astronómia)

One of my favorite things to do when in a foreign land is camping. I just love being intimate with nature and being away from all the urban chaos. stars are much brighter when there’s no light pollution to block them, making stargazing an activity that I always look forward to. GoSkyWatch is an app that searches, identifies, and discusses stars, planets, constellations, and other celestial objects. It’s much much more entertaining when you know what you’re looking at.

Viac návrhov na YouTube ⬇

Súvisiace príspevky:

7 ways to fight Pimples during travel

Top 10 most significant travel Buzzkills and how to avoid Them

10 useful suggestions I wish I followed before I started traveling

TRAVEL FOR FREELANCERS: 5 essential suggestions

How to book safe airport Transfers with KiwiTaxi

7 easy things that could save YOUR LIFE during travel

How To pack For different camping sites

13 easy travel suggestions for a Stress-Free Trip

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *