TNN: Financie na ceste: Presne ako umožniť dlhé cestovanie

0 Comments

ahoj všetci,

Už ste snívali o kúpe jednosmerného lístka na niekde exotické a tiež prežili cestovný život, ktorý vidíme okolo sociálnych médií?

Ak áno, s najväčšou pravdepodobnosťou ste sa pýtali presne, ako to robia.

Digitálni kočovníci, ktorí cestujú po svete, nejako magicky sa končia, môžu vás nechať pýtajú sa, aký trik je pre dlhodobé cestovanie.

Cieľom tejto udalosti je demystifikovať všetko, čo sa týka finančnej podpory dlhodobého výletu. Zistíte presne, ako cestovať metódou, ktorá je financovanie …

Hej! Prepáč, že som prerušil, ale ….

Zdá sa, že ste narazili na článok iba na predplatiteľa!

(Už člen? Prihláste sa sem.)

Tento článok je výlučne pre členov Nomadic Matt Plus! NM+ je jediný program nášho člena, ktorý poskytuje návštevníkom, ako ste vy, získali prístup k blogovým príspevkom Perk. Členovia tiež získajú knihy zadarmo, sprievodcu, kurzy blogov, získajú prístup k našim podujatiam, opakovania udalostí, mesačné darčeky, tričká, špeciálne cestovné zľavy, ako aj ďalšie!

Ako člen Nomadic Matt Plus získate nielen veľa výhod, ktoré vám budú lacnejšie cestovať, ale pomáhate nám naďalej vyrábať hĺbkový cestovný materiál, ktorý máte radi!

Najlepšie zo všetkého, predplatné náklady nižšie ako náklady na obed!

Ak chcete získať prístup k tomuto článku (ako aj 100+ ďalších článkov iba pre členov), ako aj na všetky ostatné úžasné výhody, pripojte sa k Nomadic Matt Plus a začnite sa dnes z vašich ciest viac dostať!

Uč sa viac

Prihlásiť sa

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *